Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČLÁNKY A INFORMACE

3. 3. 2009

 23.11.2012

Co s volným časem dětí?

Pozvání pro nové adepty fotbalu ve Zruči nad Sázavou.

Jak nejlépe prezentovat a nabídnout Vám zajímavou činnost pro Vaše děti? Jednoduše.

Oslovila jsem rodiče našich nynějších hráčů a tady je jeden za všechny. Obrázek si udělejte sami a budeme rádi když se naše řady rozšíří třeba právě o Vaší ratolest. Další informace naleznete na stránkách - fanklub-jiskra.estranky.cz -

 

Zručská fotbalová mládež-

Byla jsem požádána, abych se vyjádřila jako rodič..

.Myslím si, že pokud máte doma hyperaktivní dítě, jako mám já, určitě ho dejte na fotbal.Dovolím si jedno moudro"kdo si hraje, nezlobí", u těchto mladých a neklidných kluků, které tady vídám, to platí dvojnásob.

Díky Michalu Jírovi,který kluky trénuje, kde nepoznáte, zda je to jejich kamarád nebo trenér,byť ho zcela respektují, se Vám ze syna stane beránek. Tento tým, který sleduji již od jara se neustále fotbalově vyvíjí a dere se do popředí tabulek nejen srdcem , ale i vynaloženou energií:-

 My, jako rodičové, trpící i fandící,jsme stále s nimi, ať se chlapcům vede, či nevede a stále s nimi intenzivně prožíváme všechny zápasy.Dokážeme pořádně zafandit, ale i pofoukat bolístky z urputného boje.Známe i infarktové stavy, kdy do poslední minuty zápasu není znám výsledek a většinou s jásotem a výkřikem "hurá nebo nevadí" podle výsledku situace vyprovázíme chlapce ze hřiště.Je krásné , sledovat jejich trenéra, jak špacíruje kolem čáry a prožívá zápas, jako by byl jeden z nich v hracím poli. Například v posledním podzimním zápase  kam jsme přijížděli s předem poraženeckým pocitem a odjížděli vítězoslavně s body domů. Je vidět, že kluky pod vedením Michala Jíry a Patrika Jandy fotbal baví a motivuje , a za to jim patří veliký dík:-)(myslím, že mluvím za všechny rodiče).

 

Do našeho fotbalového týmu se lze přihlásit kdykoli.Můžete navštívit  náš trénink,či zavolat a domluvit si schůzku.Požadovaný věk dítěte je 6let.Po dohodě lze přihlásit i mladší dítě.

Na Vaši spolupráci se těšíme.